Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Жовтень » 28 » Зберегти здоров’я печінки: корисні поради

Зберегти здоров’я печінки: корисні поради

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Ми часто приділяємо підвищену увагу серцю, легким і ниркам, але забуваємо про печінку. А від здоров’я цього органу залежить якість життя людини. Нормальна вага. Ожиріння або навіть зайва вага накладають додатковий тиск на печінку. А це означає, що людині загрожує підвищений ризик жирового гепатозу. Зазначимо, що це одне з найбільш стрімко розвиваються захворювань печінки в світі.

Збалансоване харчування. Переконайтеся в тому, що у вашому раціоні міститься достатня кількість клітковини, вживайте менше жирів, вуглеводів і цукру. Включайте більше фруктів і зелених овочів, цільнозернових і злаків. Налягайте на продукти з низьким вмістом жиру, на хороші жири, не забувайте пити більше рідини.

Обережніше з ліками. При виборі неправильних ліків або їх передозуванні негативний вплив на печінку виростає. Обговоріть з лікарем прийом безрецептурних препаратів. Ніколи не змішуйте алкоголь з ліками. Взагалі уникайте вживання спиртного, якщо ви приймаєте хоч якісь ліки.

Вакцинація. Існують певні хвороби печінки, яким можна запобігти за рахунок вакцин. До них відносяться гепатити A і B. Обов’язково проходіть через подібні уколи.

Обережніше з токсинами. Токсини, які проникають в наш організм, безпосередньо впливають на печінку. Обережніше з використанням чистячих препаратів і аерозолів, будь-якого різновиду інсектицидів і хімічних препаратів. При використанні їх всередині приміщень дбайте про вентиляцію.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Нужна ли пустышка
[Сексуальні та інтимні поради]
Порада: як посилити лібідо у жінок
[Сімейні поради]
Порада: Стать дитини - за аналізом крові

Переглядів: 134 / Дата: 17.11.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...