phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:13
Здатні підірвати імунітет ці звичні речі
Експерти розповіли про звичні речі, які негативно впливають на здоров’я людини. Банальні дії здатні підірвати імунітет, тому важливо їх знати, щоб запобігти негативним наслідкам.

Сучасний спосіб життя хоч і здається більш спокійним, ніж, наприклад, століття тому, але він несе нові небезпеки для людини. Навіть звичні речі часом можуть надати вельми негативний вплив на імунітет, тому важливо знати свого ворога в обличчя. Експерти назвали повсякденні дії, які здатні значно погіршити самопочуття людини, тому бажано вжити заходів.

В першу чергу слід звернути увагу на сидячий спосіб життя. Багато людей просто змушені багато сидіти через роботу, але це значно погіршує імунітет. Статистика показує, що відсутність фізичних навантажень збільшує ризик респіраторного захворювання майже в два рази.

Ще один бич сучасного суспільства – недолік сну. Людина на добу повинна спати не менше 7-8 годин, а при сильному фізичному навантаженні 9-10 годин. В іншому випадку можуть наступити вельми плачевні наслідки, аж до психологічного розладу.

Обережно потрібно ставитися до антибіотиків, оскільки вони просто вбивають імунітет. Прийом подібних препаратів повинен бути тільки за призначенням лікаря і в строго зазначених дозах.

Спортсмени також схильні до ризику, адже занадто старанні тренування сильно навантажують організм, що призводить до збільшеного вироблення кортизолу – гормон, який відповідає за обмін речовин. Його надлишок призводить до погіршення імунного фону і проблем зі здоров’ям.

Останнім у списку, але не менш поширеним, є стрес. На жаль, від нього нікуди не дітися, але бажано намагатися уникати напружених ситуацій. В крайньому випадку, необхідно брати перерву, щоб заспокоїтися і відпочити. В іншому випадку ймовірність серцево-судинного захворювання зростає в кілька разів.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 509 | Додав: radymo | Теги: імунітет | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]