phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

01:34
Знижують ризик хвороби Альцгеймера ромашка, шипшина та м'ятний чай
Три трав’яні чаї, включаючи німецьку ромашку, можуть допомогти покращити вашу пам’ять.

Хоча чорний чай є найпопулярнішим вибором, який перевершує будь-який інший напій, три інші чаї можуть запропонувати більше, ніж приємний напій. Гарячі напої, що мають "запальні" та "антиоксидантні" властивості, можуть допомогти знизити ризик хвороби Альцгеймера.

Можливо, настав час змінити ваш звичайний вибір на німецьку ромашку, шипшину та м’яту.

М’ятний напій

Завдяки цій здатності дослідники оцінили потенційну користь цих трьох трав’яних чаїв у зниженні ризику хвороби Альцгеймера. Хвороба Альцгеймера частково є запальним захворюванням. Ці три чаї містять протизапальні сполуки, які допомогли залучити інтерес до цих чаїв для лікування хвороби Альцгеймера.

Ромашка

Лабораторне дослідження показало, що функція німецької ромашки, яка покращує пам’ять завдяки вмісту в ній антиоксидантів і, отже, її здатності поглинати вільні радикали, може бути корисною для людей з хворобою Альцгеймера.

Багата "протизапальними" сполуками, такими як апігенін та лютеолін, ромашка також може сприяти розвитку клітин мозку та зміцнювати зв’язки між ними.

Шипшина

Шипшина, що має протизапальні та антиоксидантні властивості, може допомогти захистити клітини мозку від запалення.

Зокрема, було показано, що шипшина зменшує утворення так званих "темних нейронів" (нервових клітин), які пов’язані з порушенням пам’яті. Лабораторне дослідження показало, що шипшина зменшує дефіцит пам’яті, викликаний когнітивними порушеннями при деменції, з ознаками зниження окислювального стресу у тій частині мозку, яка контролює навчання та пам’ять.

М’ята

Сила м’яти прихована в одному з основних компонентів — розмаринової кислоти.

Що стосується м’яти колосової, дослідження вивчали її вплив на утворення та відкладення певних білків, таких як амілоїдні фібрили, в головному мозку, пов’язані з певними типами хвороби Альцгеймера.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 562 | Додав: radymo | Теги: чай, шипшина, м'ятний, Ромашка, Альцгеймер | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]