phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:11
Звичку в їжі, яка допоможе знизити ризик діабету, медики назвали
Діабет є проблемою охорони здоров'я у всьому світі, що швидко зростає.

В Україні показник смертності від хвороб, пов'язаних із високим вмістом цукру в крові, за останніх 10 років зріс у 2,5 рази, 2021 року це вже 58 тисяч випадків. За даними Діабетичного атласу-2021, зараз у країні живе 2,3 млн діабетиків і майже мільйон не знають про свій діагноз. Хоча це захворювання в основному зустрічається в осіб старше 45 років, кількість його випадків серед дітей та підлітків також збільшується.

Існують неконтрольовані фактори, які можуть збільшити ризик розвитку діабету 2 типу, такі як вік та генетика, але фактори способу життя, включаючи рух та дієту, відіграють значну роль. Нове дослідження Тулейнського університету показало, що обмеження щоденного споживання вуглеводів може допомогти знизити ризик діабету або впоратися з діабетом.

Це, звичайно, не перші висновки про потенційні переваги низьковуглеводної дієти для людей з діабетом або перед-діабетом. Наприклад, дослідники зі Стенфордського медичного центру кажуть, що дієти з низьким вмістом вуглеводів, такі як кето або середземноморська дієта, можуть допомогти в управлінні через їхню здатність знижувати рівень цукру в крові.

Тим не менш, ці недавні результати дослідників з Тулейна є унікальними, тому що вони виявили, що дієта з низьким вмістом вуглеводів може допомогти людям з існуючим діабетом або перед-діабетом, які не приймають ліки, знизити рівень цукру в крові.

Дослідники розділили 150 учасників на дві групи: групу з низько-вуглеводною дієтою та групу зі «звичайною» дієтою. Кожному учаснику було від 40 до 70 років, і він страждав на діабет або перед-діабет. Крім того, вони не могли приймати жодних ліків для зниження рівня цукру в крові.

Через шість місяців група, що дотримувалася низько-вуглеводної дієти, мала нижчі рівні гемоглобіну A1c, який є поширеним маркером для вимірювання рівня цукру в крові. Це означає, що ця звичка в їжі потенційно може допомогти людям з діабетом та перед-діабетом контролювати рівень глюкози у крові.

Також було виявлено, що група з низьким вмістом вуглеводів втратила більше загальної ваги, а також мала нижчий рівень цукру в крові натще, ніж група зі звичайною дієтою. Рівень цукру в крові натщесерце є ще одним виміром рівня цукру в крові, але вимірюється після того, як людина не приймає їжу протягом ночі.

Враховуючи, як багато людей хворіють на діабет, неймовірно важливо знайти способи знизити їх ризик.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 68 | Додав: adminA | Теги: зниження ризику діабету, їжа, медики | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]