phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

10:43
Поширену причину небезпечного скупчення жиру в судинах названо
При скупченні жиру в судинах підвищуються ризики ішемічної хвороби серця і її небезпечних наслідків, і однією з ключових причин цього є малорухливість.

За даними Британського фонду серця (BHF), накопичення холестерину і жирових відкладень в судинах звужують або блокують їх, викликаючи порушення кровообігу. Одним з небезпечних ускладнень даного процесу є розвиток ішемічної хвороба серця, яка підсилює схильність людини серцевого нападу, стенокардії, деяких інсультів.

Вчені з BHF назвали поширену причину небезпечного скупчення жиру в судинах: за їхніми словами “це відсутність необхідного обсягу фізичної активності або малорухливий спосіб життя, коли людина не рухається протягом тривалого періоду часу протягом дня».

Фахівці Фонду уточнюють, що малорухливістю є сидіння або лежання на дивані перед телевізором, а також сидяча робота за столом або комп’ютером. У той же час, кажуть вони, бути фізично активним не означає, що людина обов’язково повинна ходити в спортзал або бігати марафони. Наприклад, робота по дому або робота в саду, на прибудинковій ділянці є повноцінним видом фізичних навантажень. В цілому, підкреслюють експерти, важлива будь-яка діяльність, яка спонукає вставати з місця сидіння або лежання і більше рухатися.

“Відсутність руху сприяє більш активному накопиченню жирового матеріалу в кровоносних судинах, які несуть кров до органів тіла. Якщо це відбувається з артеріями, що доставляють кров до серця, вони пошкоджуються і закупорюються, це може привести до серцевого нападу. Якщо з артеріями, які несуть кров до мозку, то до інсульту», – нагадують лікарі.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 541 | Додав: radymo | Теги: скупчення, судини, жир, причина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]