phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:50
Принести користь чоловікам старше 50 років може цей мінерал
Згідно з дослідженнями та провідними експертами в галузі охорони здоров’я, прийом добавок магнію може допомогти чоловікам старше 50 років. Чому?

Коли справа доходить до добавки, яка класифікується як найважливіший мінерал всіх часів, магній виявляється кращим.

Магній бере участь в сотнях біохімічних процесів в організмі, включаючи вироблення енергії, контроль артеріального тиску і розвиток здорових кісток у чоловіків старше 50 років. Добавка також важлива для транспортування кальцію і калію через розвиток клітин. Магній потрібен для транспортування кальцію і калію через клітинні мембрани, що життєво важливо для здорового функціонування нервів, м’язів і серця.

Що відбувається з тілом при дефіциті магнію

Дефіцит може викликати втому, м’язові судоми, психічні проблеми, нерегулярне серцебиття і остеопороз. Проблеми зі здоров’ям, пов’язані з втратою магнію, включають діабет, погане засвоєння, хронічну діарею, целіакію. Дефіцит магнію також є фактором ризику остеопорозу.

Дослідження, опубліковане в Національній медичній бібліотеці, вивчало остеопороз та дефіцит магнію. У дослідженні зазначається: здається, що суворий контроль гомеостазу магнію має вирішальне значення для здоров’я кісток.

Згідно з експериментальними та епідеміологічними дослідженнями, як низький, так і високий рівень магнію має шкідливий вплив на кістки.

Дефіцит магнію сприяє розвитку остеопорозу, безпосередньо впливаючи на формування кристалів і кісткові клітини, і побічно, впливаючи на секрецію і активність паратироїдного гормону і сприяючи запаленню слабкого ступеня.

Прийом добавок магнію в середньому віці може допомогти захистити кістки. Дослідники виявили, що у чоловіків середнього віку з високим рівнем магнію в крові майже вдвічі знизилися їх шанси зламати кістку протягом наступних 25 років.

Перед застосуванням добавок необхідна консультація лікаря.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 951 | Додав: radymo | Теги: чоловік, мінерал, магній, користь | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]