phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:59
Щоб зберегти молодість та красу - у скільки потрібно прокидатися
Не так просто зустріти людей, які б хотіли старіти швидше і мати зморшки замість молодості. Поки повністю зупинити процес старіння неможливо, можна зробити його повільнішим дуже легким способом — прокиданням у певний час.

Пробудження рано вранці — між п’ятою та сьомою годинами ранку — позитивно впливає на стан шкіри та загальне здоров’я. У цей час організм активно відновлюється та регенерує клітини, що сповільнює процес старіння, покращує настрій і самопочуття.

Ще одна перевага ранніх підйомів (якщо ви достатньо виспалися) — допомога організму ефективніше боротися з ушкодженнями клітин, спричиненими стресом і вільними радикалами, основними причинами старіння.

Також прокидання між п’ятою та сімома — це вільний час, який можна витратити на турботу про шкіру обличчя та тіла. Правильний догляд за шкірою, включно з очищенням, зволоженням і захистом від сонця, допомагає зберегти її здоров’я, пружність, чистоту і сяйво.

Якщо ви хочете посилити позитивний ефект ранніх підйомів, одразу після прокидання можна робити зарядку. Ранкова фізична активність покращує кровообіг, зміцнює м’язи і дає енергію на весь день. Вона також допомагає підтримувати тонус шкіри та запобігати її обвисанню.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 539 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]