phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

08:04
В ДНК закладена любов до кави та шоколаду
кава шоколад Американські вчені провели дослідження щодо впливу кофеїну на здоров’я людини і дійшли висновків, що на пристрасть до кави та шоколаду впливає так званий “ген кави”, який визначає, наскільки людина любить ці продукти. Про це повідомляє CNN.

Люди, які віддають перевагу чорній каві в більшості випадків також люблять темний шоколад. “Ген кави” впливає на те, чому одні люди випивають багато чашок кави на день, а інші — ні.

"Люди з цим геном швидше засвоюють кофеїн, тому стимулювальні ефекти зникають швидше, і їм потрібно пити більше кави", — заявила доцентка профілактичної медицини Медичної школи Фейнберга Північно-Західного університету у штаті Іллінойс Мерилін Корнеліс.

Особи з подібною генетичною схильністю віддають перевагу простому чаю, ніж підсолодженому та гіркому темному шоколаду, ніж більш м’якому молочному шоколаду. Це не пов’язано зі смаковими якостями напоїв, запевняють вчені. Люди з геном віддають перевагу чорній каві та чаю, тому що вони пов’язують гіркий смак із підвищенням розумової активності, чого вони прагнуть від кофеїну.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 47 | Додав: radymo | Теги: Кава, шоколад, днк | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]