phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:17
Червона квасоля знижує цукор та холестерин
червона квасоля Знижувати високі рівні цукру і холестерину в крові ефективно допомагає білок, один з його кращих джерел – це квасоля.

Червона квасоля є відмінним вибором, якщо необхідний контроль вмісту цукру і холестерину. "Порція червоної квасолі (близько 200 грамів) забезпечує близько 30 відсотків денної норми білка".

У склянці квасолі, в свою чергу, міститься добовий обсяг клітковини, необхідної організму. Тип квасолевої клітковини є розчинним: вона розбухає в кишечнику, сповільнюючи всмоктування холестерину.

Крім того, засвоєння білка і клітковини запобігає різкий стрибок цукру в крові: він росте повільніше, довше залишається стабільним, що допомагає також не страждати нападами сильного апетиту і переїданням.

До того ж дешевий продукт містить інші важливі для гарного здоров’я мікроелементи.

“Квасоля є джерелом сірки, фосфору, заліза, вітамінів групи В, А також С, Е, К і до того ж незамінних амінокислот, які є необхідними для нормального функціонування організму”, – повідомили експерти.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 51 | Додав: radymo | Теги: холестерин, квасоля, зниженя, продукт, цукор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]